miércoles, 1 de diciembre de 2010

ENCONTROS PARA O 4, 5 E 8 DE DECEMBRO 2010

Os partidos para este fin de semana son os seguintes: o equipo cadete ten dous encontros, un atrasado para o mércores 8.Ollo!!!

ALEVINS FUTBOL 7

SABADO 4
-Ás 9:30 horas no Campo de Sta Isabel. Calo- CIA DE MARIA B ( os de 5º). Ás 9:00 alí
-Ás 11:40 horas tamén en Sta Isabel CIA DE MARIA -Villestro (6º).Ás 11:00 alí

BENXAMINS FÚTBOL 7

SABADO 4
-Ás 15:15 h. no Campo de Sta Isabel, Amio B - CIA MARIA, as 14:45 ali


CADETES FÚTBOL 11

DOMINGO 5
-Ás 12:30 horas no Campo das Cancelas, CIA MARIA- Callobre, as 11:45 alí.

Convocados:
1.-Sergio,2.-Edu,3.-Costa,4.-Ruben,5.-Alex,6.-David,7.-Martin,8.-Nacho,9.-Alfonso,10.-Fraga,11.-Román,12.-Jaime,13.-Acosta, 14.-Andrés,15.-Fernando

MÉRCORES 8 DE DECEMBRO

-Ás 10:45 h. no Campo de Sta Isabel, Peña B.Arzúa- CIA DE MARIA, ás 10:00 h alí 
Convocados:
Os mesmos máis Luis e Esteban, de todolos xeitos o domingo confirmades a asistencia, porque seguro algún falla!!

jueves, 18 de noviembre de 2010

ENCONTROS PARA ESTE FIN DE SEMANA (20 - 21 NOVEMBRO)

Este fin de semana temos 4 partidos para sábado e domingo das diferentes categorias.
Comezan os alevíns de 6º as 10:35 nas Cancelas contra o Ordenes B
Os alevins de 5º as 12:45 en Sta. Isabel contra a Salle.
Os benxamins ás 18:15 tamen en Sta. Isabel contra o Vista Alegre B

E os cadetes o domingo 21 ás 9:30 horas en Sta Isabel contra o Belvis.
Convocados: 1.-Sergio,2.-Luis,3.-Edu,4.-Rubén,5.-Costa,6.-Acosta,7.-Alex,8.-Fraga,9.-David,10.-Fernando,11.-Roman,12.-Martin,13.-Alfonso,14.-Andrés,15.-Nacho,16.-Jaime

Non convocados: Esteban, Arturo (lesionado)
Debedes estar as 8:45-8:50 alí. Ok?

Fútbol Sala Cadete
O partido será o sábado as 17:00 horas no pavillón do Santiago Apóstol contra o Peña Bodegón Arzúa.
Debedes estar alí ás 4:30 horas. Sergio,Alfonso,Josiño,Jaime,David,Fernando,Martin,Andrés,Fraga,Edu..

viernes, 12 de noviembre de 2010

PARTIDO CADETES DOMINGO 14 CONTRA O VICTORIA

Este domingo temos partido ás 9:30 horas nas Cancelas contra o Victoria da 5º xornada.
Os convocados son:
1.Sergio,2.Luis,3.Arteaga,4.Rubén,5.Costa,6.Acosta,7.Román,8.Fernando,9.David,10.Martin,11.Fraga,12.Villarino,13.Jaime,14.Andrés,15.Esteban

Non convocados: Nacho (ficha incompleta),Edu (castigado?),Arturo (lesionado).

Nota:
Traer o DNI: Pablo Costa e Javier Acosta e Alfonso Villarino a ficha!!!!


FÚTBOL SALA
Comeza a liga de cadetes!!!
Xogades mañan sábado ás 17:15 h no Pavillón do Restollal contra o Milladoiro. Estade media hora antes!!!
Sergio,Fernando,Martin,David,Jaime,Fraga
Ollo sodes de momento 6!!!! non faltedes!!!.

viernes, 5 de noviembre de 2010

PARTIDO CADETES DOMINGO 7 NOVEMBRO

Este domingo xogamos a 4ª xornada de liga do equipo cadete. O encontro será o domingo 7 de novembro contra o Lalin B no campo de Sta Isabel as 11:00 horas, debedes estar ali as 10:15 h.
Os convocados son:
1.-Sergio, 2.-Edu, 3.-Luis, 4.-Rubén, 5.-Arteaga, 6.-Pablo Costa, 7.-Fernando, 8.-Alex Fraga, 9.-David, 10.-Andrés, 11.-Román, 12.-Jaime, 13.-Esteban, 14.-Javier Acosta

Non van: 15.-Martín (non pode), 16/17.-Nacho e Iago Porto (pendientes da ficha), 18/19Alfonso e Arturo (lesionados).20.-Carlos Varela (sin facer a ficha aún).

Javier e Pablo Costa: levade o DNI.
Ollo!!!!Para todos: mirade na casa, na bolsa etc.. si algún levou confundida ou a maiores a camiseta de Román (o nº 13), levadea o partido!!!! OK?

E para ir organizándonos a semana que ven xogamos o domingo as 9.30 horas nas Cancelas contra o Victoria!!!!

lunes, 1 de noviembre de 2010

CLASIFICACIÓN E RESULTADOS 31 DE OUTUBRO 2010

CADETES:
Resultados:
Callobre 2 Estrada B 0
Belvis 4 Inmaculada 1
Lalin 2 S.Mamede 1
Cruces 2 Amio 1.
S.Marcos 1 Cia.Maria 1

CLASIFICACIÓN        J    G     E       P       GF   GC   PTS








1. Callobre 33007      3        9
2. Belvis 32011019
3. Amio 3     2 01         1936
4. Inmaculada 32 0        01176
5. Campus Stellae B       22 00726
6. Cía. María31       114114
7. Villestro2101733
8. Cruces3102453
9. EF Lalín B3102233
10. Sp. Estrada B3102253
11. San Mamed31024133
12. San Marcos30125101
13. Bod. Arzúa2002250
14. Victoria20023160








Como podeis ver o Cruces gañou 2 a 1 o Amio, campo no que nos vencemos e que seguramente vai a ser moi dificil vencer ali, polo tanto a nosa teoria de que é unha liga moi igualada nos 4 ou 5 equipos e que depende da actitude e esforzo de todos os xogadores cando saides a xogar!!!!.



















1. Santiago                            550030  315
2. Negreira550    021    1015
3. Cía. María541014 413
4. Órdenes B4      4       0019 412
5. Victoria631213 610
6. Campus Stellae6312201510
7. A Mercé430118       89
8. Amio C5212      20107
9. Amio5212715      7
10. Belvís620416206
11. M. Peleteiro620411176
12. Villestro611412274
13. Milladoiro610512273
14. Conxo B60066210
15. Villestro C50053350





















































































































domingo, 31 de octubre de 2010

HORARIO CADETES DOMINGO 7 DE NOVEMBRO

O partido de Cadetes Cía Maria será o domingo 7 de novembro 2010, as 11:00 horas no campo de Sta Isabel contra o Lalín B.
Convocados: en principio serán os mesmos de este domingo 31 de outubro máis dous que decide Juan.
Recórdovos que os partidos son, mentras non haxa cambios, os domingos ás 11 horas e debedes estar nos campos sempre as 10:15 h., de acordo!!!

RESULTADOS.BO FIN DE SEMANA DO 30 E 31 OUTUBRO

Podemos dicir que foi un bo fin de semana para os diferentes equipos.
Os alevins de 6º continuan a facer unha moi boa tempada despois de volver a gañar ao Victoria por 1 a 0, gol de Manuel Garcia.O partido foi disputado na 1ª parte e na 2ª houbo un claro dominio do Cía de Mª., dispondo de moitas ocasións, e materializando unha case o remate do partido.Destacada foi a actuación de David Garcia, porteiro do Victoria e que participa en ocasións con nós nos equipos de fútbol sala xa que é alumno do colexio.Senón fora por el o resultado sería mais amplo!!.Enhoraboa!!.
Xogaron: Angel,MiguelAnxo,Marcos Glez,Marcos Casal,Santi Sande,Antonio Sande,Antonio Fdez, Pablo Seoane,e Manuel.

Os Cadetes (S.Marcos-Cia Maria) empataron hoxe 1 a 1 co San Marcos.
Partido disputado a pesar do climatoloxia e o estado do terreo.Empate xusto despois de que o Cía. Maria dispuxera de varias ocasións ( de Fraga dúas, Martin etc..) e de porse por diante no marcador, co 0 a 1 gol de Alex Fraga a pase de Esteban. Poideron gañar si estiveran máis acertados cara o gol, e no tramo final do partido case se perde o partido con dúas ocasións de gol do S.Marcos.
Por tanto dase por bo o empate a tenor do final, pero seguimos sin matar os partidos, pola falta de gol de algún dos xogadores importantes do equipo, espermos que sexa unha racha pasasera!!!.
Xogaron: Sergio,Edu,Luis,Ruben,Costa,Fraga,David,Fernando,Esteban,Martin,Arteaga.
Na 2ª, Andrés por Martin,Jaime por Esteban, e Román por Fraga

Xogamos o próximo fin de semana de novembro (6,7) somos dos poucos equipos que xogan coa visita do Papa Benedicto XVI,o día 6. Será o domingo as 11:00 horas en Sta.Isabel contra o Lalin B.
Están convocados os mesmos de hoxe (14) máis os que Juan decida o xoves no adestramento.